آدرس آموزشگاه: ایران، آذربایجان شرقی،شهرستان مراغه،شیخ تاج،مجتمع دکترحسابی،طبقه سوم واحد2
شماره تماس: 37243734-041  واتس آپ: 09143209185

چرا دوره تربیت مدرس TTC ؟

در دنیای مدرن امروز نیاز به دانش زبان انگلیسی و استفاده از آن به روش های گوناگون رو به افزایش است. به همین دلیل تقاضای یادگیری این زبان در بین افراد جامعه نیز رو به افزایش گذاشته و در نتیجه نیاز به اساتید متبحر آموزش زبان انگلیسی در کشورمان بیش از پیش احساس می شود. داشتن علم و دانش زبان برای تدریس امری واجب و ضروری است اما شرط کافی برای تدریس زبان نمی باشد. بسیارند افرادی که دانش علمی خوبی از زبان های خارجی دارند ولی علم تدریس زبان های خارجی را نیاموخته اند. لازم به ذکر است تدریس حرفه ایی و خوب امری اتفاقی نمی باشد، داشتن علم و همچنین کسب مهارت و توانایی لازم از مواردی است که مدرسین حرفه ای زبان های خارجی را از هم تفکیک میکند پس بهتره یه نگاهی به دوره تربیت مدرس TTC آموزشگاه زبان سها بزنید.

دوره تربیت مدرس TTC

TTC مخفف عبارت (Teacher Training Course) به معنی دوره تربیت مدرس می باشد. این دوره ویژه علاقمندان به تدریس با معلومات انگلیسی در سطح پیشرفته (Advanced) می باشد و متقاضیان با شرکت در این دوره ها در کنار یادگیری تکنیک ها و مبانی پیشرفته تدریس، با جدیدترین شیوه های رایج آموزشی در دنیا آشنا می شوند. این دوره ها علاوه بر آموزش تئوری های تدریس، شامل کارگاههای عملی وObservation بهترین اساتید آموزشگاه نیز می باشد.

نحوه ثبت نام نام دوره تربیت مدرس TTC

علاقمندان می توانند با شرکت در آزمون ورودی و مصاحبه شفاهی در صورت احراز شرایط از نظر کادر علمی موسسه سها در این دوره شرکت نموده و در انتهای دوره و در صورت موفقیت در آزمون های مربوطه مدرک معتبر تدریس (TTC) را دریافت نمایند. همچنین نفرات برتر هر دوره می توانند در صورت تمایل در آموزشگاه سها استخدام و به تدریس بپردازند.

اهداف و سرفصل های آموزشی دوره تربیت مدرس TTC

آموزش مهمترین و کاربردی ترین مباحث تئوری آزمونهای ESOL و TKT
آموزش مبانی و تکنیک های عملی تدریس و شناختMethodology نوین تدریس
آموزش شیوه های مختلف تدریس و روشهای مدیریت و روانشناسی کلاس
آموزش استراتژی های لازم تدریس در کلاسهای شبیه سازی شده جهت کاهش استرس متقاضیان تدریس
براگزاری کارگاه های عملی تدریس با هدف ارائه Feedback به هر شرکت کننده
آشنایی با نحوه انتقال مطلب و نحوه مدیریت کلاس با اجرای Demo های متعدد در طول دوره

نحوه برگزاری دوره TTC در آموزشگاه سها

زمانبندی و نحوه برگزاری دوره تربیت مدرس TTC در آموزشگاه سها به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده است که تمامی علاقمندان شرکت در این دوره ها به راحتی امکان حضور در این کلاس ها را داشته باشند و در مدت زمان کوتاهی به اهداف خود دست پیدا کنند.
آموزشگاه زبان سها مفتخر است که  در جهت  ارتقا حوزه آموزشی زبان های خارجی گامی موثر برداشته و متقاضیان مشتاق به آموزش را برای حرفه ای شدن  در تدریس بزرگسال و کودک همراهی می نماید.
دوره تربیت مدرس این آموزشگاه  در واقع مناسب کسانی است که علاقمند به تدریس می باشند و  از نظر دانش زبان انگلیسی در سطح قابل قبولی قرار دارند.
Top