آدرس آموزشگاه: ایران، آذربایجان شرقی،شهرستان مراغه،شیخ تاج،مجتمع دکترحسابی،طبقه سوم واحد2
شماره تماس: 37243734-041  واتس آپ: 09143209185

Turkish language teaching

Turkish language teaching

آموزش زبان ترکی استانبولی 

دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی سهااز سطح مبتدی تا پیشرفته در ۱۲ترم بصورت کلاسهای آنلاین و حضوری (گروهی و خصوصی) برگزار می گردد و مخاطبین شرکت در این دوره ها عموما افرادی هستند که قصد زندگی در کشور ترکیه، صحبت با دوستان ترک زبان، استخدام در شرکت های ترکیه ای، دریافت مدرک (TÖMER، YÖS، Ales، TYS) برای ادامه تحصیل، ایجاد کسب و کار یا تجارت در ترکیه و سفر های توریستی به کشور ترکیه را دارند.

کلاسهای زبان ترکی استانبولی سها در حال برگزاریست، اما چنانچه شما نیز همانند بسیاری از افراد به دلیل مشغله کاری، دوری مسافت و یا هر دلیلی نمی توانید در کلاسهای حضوری موسسه شرکت کنید، نگران نباشید! شما می توانید بدون محدودیت زمان و مکان در کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی که با برترین اساتید ذر حال برگزاریست شرکت نمایید و از یادگیری این زبان در بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی لذت ببرید.

سها بیش از ۱۰ سال است که با دستاوردها و عملکردهای بسیار درخشان در حال برگزاری کلاس زبان ترکی استانبولی می باشد که در ادامه با نحوه عملکرد آن بیشتر آشنا خواهید شد.

نکته ای که آموزشگاه زبان ترکی استانبولی سها را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، شرایط زندگی و تحصیلی آنها و ارائه سیستم های متنوع آموزش زبان ترکی استانبولی همراه با آزمون های سنجش پیشرفت منطبق با آخرین استانداردهای و تغییرات آموزشی دانشگاه های معتبر ترکیه می باشد. همچنین با توجه به اینکه تقویت مکالمه یکی از اصلی ترین اهداف در یادگیری زبان ترکی استانبولی می باشد، مدیران و اساتید دپارتمان آموزش زبان ترکی استانبولی آموزشگاه تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضایی پویا و شبیه سازی شده، فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان ترکی استانبولی را فراهم نمایند.

معرفی دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه سها

A1-A2 (سطح مقدماتی)
آموزش زبان ترکی استانبولی در سطح مقدماتی (A1-A2) در آموزشگاه  مختص زبان آموزانی است که بدون هیچ پیش زمینه ای مایل به یادگیری زبان ترکی استانبولی می باشند، این سطح از آموزش تنها در ۴ ترم ۱۹ جلسه ای برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان ترکی استانبولی علاوه بر آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم کشور ترکیه، قادر به انجام مکالمات روزمره اعم از احوالپرسی ساده، معرفی خود، نحوه بیان ساعت و زمان، خواندن علائم راهنما و همچنین انجام مکالمات مربوط به موقعیت های مختلف سفر همانند فرودگاه، رستوران و مراکز خرید خواهند بود.

B1 (سطح متوسطه)
آموزش زبان ترکی استانبولی در سطح متوسطه (B1)  تنها در ۴ ترم ۱۹ جلسه ای برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان ترکی به دایره وسیعی از لغات و واژگان دست پیدا خواهند کرد که به کمک آن قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته به صورت معنی دار خواهند شد و می توانند بطور منسجم و بی وقفه در مورد موضوعات پیچیده تری اعم از بیان تمایلات شخصی، توصیف خانواده و محیط کار به زبان ترکی صحبت نمایند و در سفرهای خود به کشور ترکیه اغلب نیازهای خود را به راحتی برطرف نمایند.

B2-C1 (سطح پیشرفته)
آموزش زبان ترکی استانبولی در سطح پیشرفته (B2-C1) در سها نیز همانند سایر سطوح در ۴ ترم ۱۹ جلسه ای برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان ترکی استانبولی قادر به درک متون طولانی و پیچیده شامل بخش بزرگی از واژه های سطح بالا خواهند بود و در نتیجه می توانند بدون تامل برای جستجوی لغات، بی وقفه و بدون اشتباه با سرعت عمل و انعطاف پذیری بسیار بالا حتی در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی تری را دنبال کنند و در موقعیت های واقعی روزمره بطور کاملا طبیعی به زبان ترکی استانبولی صحبت نمایند.

اهداف آموزش زبان ترکی استانبولی بزرگسالان در سها

آموزش اصولی مهارتهای چهارگانه زبان ترکی (گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن) از سطح مبتدی تا پیشرفته.
آموزش زبان ترکی استانبولی با هدف آماده سازی زبان آموزان جهت قبولی در آزمون تومر (TOMER).
تقویت مهارتهای گفتاری و شنیداری با لهجه صحیح استانبولی جهت متقاضیان مهاجرت و ادامه تحصیل در دانشگاههای ترکیه.
آشنا کردن زبان آموزان با فرهنگ و آداب و رسوم کشور ترکیه به منظور زندگی در این کشور.
تمایز خدمات آموزشی آموزشگاه زبان اسپیکان با سایر آموزشگاه ها
بهره گیری از اساتید با تجربه و دانش آموخته با لهجه استانبولی و عدم استفاده از مدرسین با لهجه ترکی آذری.
تنوع زمانبندی کلاسها مطابق با محدودیت های زمانی هر زبان آموز.
کلاس های پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش.
کلاس های مجهز به امکانات جدید آموزشی جهت فراگیری آسانتر.
تمرکز ویژه بر مهارت صحبت کردن که بیشترین هدف در آموزش زبان ترکی استانبولی می باشد.
بهره گیری از جدیدترین متدهای آموزشی منطبق با آخرین استاندارد و تغییرات دانشگاههای ترکیه.
ارائه کارنامه اینترنتی با نمودار مقایسه ای در پایان هر ترم جهت مشاهده روند پیشرفت زبان آموزان.
شهریه مناسب با توجه به توان مالی زبان آموزان و ارائه تخفیف های ویژه.
اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش.
سایر خدمات دپارتمان آموزش زبان ترکی استانبولی آموزشگاه زبان اسپیکان
دوره های بحث آزاد و تقویت زبان ترکی استانبولی بدون کتاب(Serbest Konuşma) در ۱۰ جلسه.
دوره های فشرده آمادگی آزمونهای TOMER-ALES-YOS جهت ادامه تحصیل در دانشگاههای ترکیه.
برگزاری دوره های آموزش آنلاین با برترین اساتید تهران و قدرتمندترین پلتفرم آموش آنلاین.
اعزام مدرس حرفه ای به منزل و محل کار شما در تمامی نقاط تهران.
اعزام مترجم همزمان به شرکت ها با تعیین وقت قبلی.
انجام آزمونهای پایان ترم و تعیین سطح اینترنتی رایگان در سایت موسسه.
خدمات آموزش زبان ترکی استانبولی آموزشگاه سها طبق ساختاری یکسان و یکپارچه بصورت حضوری و آنلاین درحال برگزاریست. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی با مشاورین و کارشناسان آموزشی ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی همکاران ما که بصورت رایگان ارائه می گردد بهره مند شوید.

ارتباط با ما👇👇
@bhz_st9

 

Top